Gameplay - Lasy Elei

Prace nad drugą częścią modyfikacji szybko idą naprzód! Dziś przedstawiamy gameplay z lokacji zwanej Lasami Elei. Pokazuje on fragment wielkich lasów Elei, nad którymi pieczę sprawuję leśnik Stern. Jednak przede wszystkim poznajemy nowego głównego bohatera. Jego imię to Morris, natomiast jego twarz może jeszcze ulec zmianie. Pojawiła się także nowa animacja pieczenia mięsa nad ogniem oraz tarcza. Korzystając z okazji składamy najlepsze świąteczne życzenia :)Napisał: Sentarion, dnia 2015-04-05 08:24 Komentarze (20)

Złote Wrota teraz jako Multiplayer

Dzięki nawiązaniu współpracy z grupą Złote Wrota Role Play otworzyliśmy oficjalny serwer Złotych Wrót! Od teraz każdy ma możliwość zagłębić się w świat modyfikacji wraz z innym graczami i wspólnie przeżyć niesamowite przygody.

Więcej informacji w zakładce multiplayer
Zapraszamy także na forum Złotych Wrót Multiplayer.

Napisał: Sentarion, dnia 2014-12-13 10:30 Komentarze (14)

Złote Wrota: Królestwo Elei

Jak już zapowiadaliśmy, będziemy pracować nad II częścią Złotych Wrót i oto pierwsze informacje na ten temat! Początkowo chcieliśmy stworzyć zupełnie nową grę na silniku Cryengine, ostatecznie jednak zdecydowaliśmy się na tworzenie II części jako modyfikację do Gothic II NK . Przez poprzednie lata wykonaliśmy sporo pracy nad nowym światem, którą szkoda byłoby zmarnować. Planujemy jak najszybciej dokończyć II część, stąd przewidywana data premiery to grudzień 2015. Więcej na ten temat na naszym forum:
Dyskusja na forum
Profil Złotych Wrót na Facebook'u

Napisał: Sentarion, dnia 2014-10-03 16:55 Komentarze (37)

stat4u